banner pozemek2

Prodám roubenku na Šumavě

Cena: 3.600.000
Cena:  3.600.000
Adresa: Úbislav, 384 73, Stachy, Jihočeský kraj
Typ nabídky: Prodej
Stav inzerátu: aktivní
Vybavení: Sklípek
Velikost pozemku: 4,770 m²
Zastavěná plocha: 180 m²
Užitná plocha: 150 m²
Umístění stavby: Polosamota
Zdroj vody: Kopaná studna
Likvidace odpadních vod: ČOV pro celý objekt
Parkování: Dřevěná garáž
Počet stání: 10
Celoroční přístup: Ano
Rok výstavby: 1852
Místnosti: 5
Koupelny: 1
Popis nemovitosti:

Nabízím na prodej krásnou slunnou původní šumavskou chalup(4+kk; podl. pl.: cca 150 m2) po kompletní zdařilé, citlivé rekonstrukci s úžasným výhledem a zahradou 4.770 m2 s ovocným sademležící na polosamotě (1přímý soused) mezi obcemi Úbislav a Javorník, v lesích na hranici CHKO Šumava, nedaleko Kašperských Hor 11 km.

Rekonstrukce dokončena v r. 2011rozvody vody a odpadu v plastunová el. ústřední topení, nová střecha vč. okapů, nová dřev. okna, dveře a podlahy, izolace,kompletně nové obytné podkroví, koupelna a pec...

Popis: kamenná podezdívka a zápraží, přízemí: chodba (schody do podkroví), dochovaná funkční černá kuchyně s pecí na chleba a udírnou, prostorná obytná světnice s kachl. kamny s troubou, pecí s lehárnou a dřezem, moderní koupelna (vana, umyv., WC, topný žebřík, podl. topení); podkroví: 3x velké průchozí ložnice.

Nábytek není v ceně, po dohodě možno odkoupit. Nemovitost zajištěna alarmem.

Vedlejší stavby: navazující tech. místnost (el. boiler s exp. nádrží, sklad), zemní sklep - loch s klenbou, velká stodola s dílnou a skladem dřeva (možná garáž).

Zastavěná plocha domu + stodoly: 127 + 88 m2;

Zahrada vč. sadu: 4.770 m2;

Voda: vl. kopaná studna a pramen;

Odpad: vl. ČOV;

TUV: el. boiler;

Vytápění: ÚT – kachlová kamna s výměníkem (9 kWh);

El.: 220/380 V;

Krásné místo na polosamotě s orientací na jih, ideální pro náročné klienty, kteří hledají absolutní souznění s přírodou, klid, čerstvé ovzduší, velkou zahradu a otevřený výhled na ŠumavuVelmi vydařená citlivá rekonstrukce zaměřená na zachování dobových prvků (výklenky, černá kuchyně, trámoví,dřevěné podlahy, dveře, okna...) a původní atmosféry šumavského života pro kvalitní a pohodlné bydlení či celoroční rekreaci.

Nutno vidět!

Vaše jméno:
Váš email:
Váš telefon::
Zpráva

Vybrané nemovitosti