banner pozemek2

Ceník realitní inzerce
 
399 Kč
zdarma

Soukromá inzerce - Při registraci a zřízení účtu prodejce do 31.5.2015 - ZDARMA - Můžete zadat jeden inzerát na dobu šesti měsíců. Při prodloužení inzerátu po uplynutí doby sleva 25%.

1.000Kč
zdarma

Soukromý pronájem - Při registraci a zřízení účtu prodejce do 31.5.2015 - ZDARMA - Můžete zadat jeden inzerát na dobu jednoho roku na pronájem roubenky. Součástí je možnost zveřejnit jeden článek o Vašem objektu na našem serveru.

2.200Kč

Realitní základ - určeno pro inzerci realitních kanceláří a zprostředkovatelů. Povolená jen jen inzerce roubenek a srubů včetně pozemků vhodných na jejich stavbu. Během jednoho roku můžete mít zveřejněno současně až 10 inzerátů, které můžete měnit. Zároveň můžete 2 z nich umístit do modulu DOPORUČUJEME.

4.200Kč

Realitní střed - určeno pro inzerci realitních kanceláří a zprostředkovatelů. Povolená jen jen inzerce roubenek a srubů včetně pozemků vhodných na jejich stavbu. Během jednoho roku můžete mít zveřejněno současně až 50 inzerátů, které můžete měnit. Zároveň můžete 5 z nich umístit do modulu DOPORUČUJEME.

6.500Kč

Realitní maximum - určeno pro inzerci realitních kanceláří a zprostředkovatelů. Povolená jen jen inzerce roubenek a srubů včetně pozemků vhodných na jejich stavbu. Během jednoho roku můžete mít zveřejněno současně až 500 inzerátů, které můžete měnit. Zároveň můžete 30 z nich umístit do modulu DOPORUČUJEME.

AKCE PRO REALITNÍ KANCELÁŘE - VYZKOUŠEJTE SI INZERCI PRODEJE ČI PRONÁJMU ROUBENÝCH CHALUP NEBO POZEMKÚ VHODNÝCH NA JEJICH STAVBU ZDARMA NA ŠEST MĚSÍCŮ. MAXIMÁLNÍ POČET SOUČASNĚ ZADANÝCH INZERÁTŮ JE PĚT.

Vybrané nemovitosti