banner pozemek2

Naší roubenku jsme soukromě nabízeli přes různé realitní  inzertní servery více než dva roky. A bez úspěchu. Když jsme zadali soukromý inzerát na tyto stránky, tak se nám ozvalo několik zájemců, kteří vypadali jako opravdoví kupci. A s jedním jsme se (s malou slevou) nakonec po dvouměsíčním inzerování domluvili.

P.Š., Majitel

Naší roubence se podařilo sehnat nového majitele zhruba za 2,5 měsíce. Prodej se uskutečnil rychle a jednoduše, za cenu jakou jsme požadovali. Prohlídky realizoval pan Andrle osobně bez naší účasti. My jsme jen podepsali kupní smlouvu a dostali peníze. Veškeré věci okolo vyřídil on.

J.H., Majitel

Za mě maximální spokojenost s realitkou Roubenky. Vybrala jsem si je pro prodej mých pozemků v Podkrkonoší. Pan makléř Tomáš Andrle mě podrobně informoval o každém zájemci a o každém jednání s ním. Dokud to nedopadlo, tak o objektivních příčinách, byly tam přísné podmínky pro stavby. Nakonec se prodej podařil za cenu, se kterou jsem velmi spokojená. Chválím slušné, kompetentní a solidní jednání.Příště bych volila stejně.

Š.K., Majitel

Děkuji za prezentaci na Vašich stránkách, ukázala se jako nejkonkrétnější forma prodeje a přinesla mi nejvíc opravdu vážných zájemců o koupi mojí roubenky. Určitě se k Vám s dalším prodejem vrátím.

J.V., Majitel

Spolupráce s panem Andrlem byla od začátku na vysoké úrovni - zejména oceňuji pro-klientský přístup a férové jednaní. Na každou schůzku dorazil včas a od všech zájemců vždy dostal zpětnou vazbu, bez ohledu na výsledek obchodu. Velmi si cením i jeho odborných znalostí, které jsou při prodeji roubených chalup důležité, neboť je zapotřebí odpovídat i na netradiční otázky klientů s ohledem na povahu nemovitostí. Při spolupráci s p. Andrlem získáte profesionála, který umí jednat s lidmi a nepochybuji o tom, že najde kupujícího i pro Vaši nemovitost.

P.H., Majitel

 Vážným zájemcům o spolupráci jsem schopen poskytnout kontakt na výše uvedené majitele. Pište na . Tomáš Andrle

 

Vybrané nemovitosti